Karadağ

Adriyatik Sahillerinin yeni gözdesi Karadağ, nispeten keşfedilmemiş temiz, açık suları, bozulmamış güzelliği ile son yıllarda Ahşap yatların hızla ilgisini çekti. 295 kilometre uzunluğunda bir sahile sahip olan ülkede tenha, hatta ıssız adalar, gizli körfezler ve eşsiz tarihi dekor eşliğinde göz alıcı limanlar bulunmakta. Bu arada Karadağ'ın dağlık iç bölgelerinde manastırlar, nehir kanyonları, yaban hayatı bölgeleri, buzul gölleri ve dünyanın en önemli ulusal parkları bulunuyor.

Karadağ son yıllarda görülmesi gereken yerler arasında ilk sırayı almayı başardı. Özellikle de UNESCO tarafından, Kotor Körfezinin (Boka Bay) Dünya Mirası olarak ilan edilmesi sonrasında, bölge süperyatların oyun alanı oldu.

Karadağ’da gulet kiralayıp mavi yolculuk yapabilmeniz için oldukça bakımlı ve şık gulet yatlardan oluşan bir filoya sahibiz. Karadağ’da bulunan gulet filomuzda ekonomik, lüks, delüks ve VIP gulet yatlar olmak üzere dört ana sınıfta kiralık yat bulunmaktadır. Bu dört faklı kiralık gulet yat sınıfından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Kişi sayınız, bütçeniz ya da yapmak istediğiniz tatil standardına göre kiralayacağınız tekneleri seçtikten sonra sıra Karadağ kıyılarını keşfe çıkacağınız rotanızı belirlemeye geliyor. Mavi Yolculuk tatillerinde rota seçimini genellikle müşterilerimizin tercihine bırakıyoruz. Alanında uzman ekibimiz sizlere en uygun rotayı belirlemeniz için yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Eğer Karadağ'da kiralık Gulet kategorisinde bir alternatif arıyorsanız, Vip Turkey Yachting sizin için eşsiz bir mavi yolculuk deneyimi geçirmenizi sağlayacak doğru seçim olacaktır.

Bu sitede online ödeme sistemi vardır

Visa-master
Security

Ödemeleriniz 256-bit ssl sertifikası ile korunmaktadır.

Döviz Kurları
$: 5,7915-5,8020
€: 6,5470-6,5588
£: 7,3286-7,3668

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres