Hırvatistan

1.400 adasıyla Hırvatistan, 350 km'lik sahil şeridi boyunca her yıl ziyaretçileri büyülemeye devam ediyor. Beyaz badanalı şehirlerin her birinde, çoğu zaman Orta Çağ dönemine tarihlenen ve tarihin keşfedilmemiş koyları ve bol adaları ile dolu Adriyatik'in genişliğine karşı duran canlı bir tarih yatıyor. Hırvatistan'da bir yat kiralamak, Akdeniz'i bir zamanlar olduğu gibi deneyimlemektir.

Yüzyıllar boyunca Hırvatistan, Illyrian, Roma, Hristiyan, Venedik ve Avusturya imparatorluklarının her biri kendi kültürel izlenimlerini geride bırakarak geçti. Hırvatistan bir turizm merkezi olarak popülaritesi artarken, özellikle de bir yat kiralarken Avrupa'nın hala en iyi korunmuş destinasyonlarından biri olarak kalıyor.

Hırvatistan Yat Kiralama

Dünyanın en büyük mürettebatı olan Motorlu Yatlar, Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi'ni büyüleyici tarihi turlar, doğal güzellikler, yemekler ve geziler sunan güzergahlarda geziyor. Lüks, hızlı ve mükemmel hizmet veren lüks bir yat kiralama, doğal Hırvat adalarını keşfetmenin en mükemmel yoludur. Dalmaçya Adaları'nın önemli yerlerini keşfetmek için Hırvatistan'ın en iyi kiralık yatlarından en iyi şekilde yararlanmak için Split, Dubrovnik veya komşu Tivat, Karadağ'a gidin.

Hırvatistan Gulet Kiralama

Guletler büyük ahşap yelkenli yatlardır. Onlar genellikle banyo, geniş yemek odası, sosyalleşme alanları, güneşlenmek için büyük güverte ve kaptan, şef, hostes ve deckhands ile komple büyük bir ekip ile komple 4 - 6 kabin var. Guletler, tüm yelkenleriyle dolu bir rüzgârla muhteşem bir manzara ve mürettebatlı yelkenli tüzüğünün harikalarını tecrübe etmenin harika bir yoludur. Özel gulet kiralamak isteyen birkaç çiftiniz veya aileniz varsa, guletler hem değeri hem de klasik ve mükemmel bir seçenektir

Bu sitede online ödeme sistemi vardır

Visa-master
Security

Ödemeleriniz 256-bit ssl sertifikası ile korunmaktadır.

Döviz Kurları
$: 5,7915-5,8020
€: 6,5470-6,5588
£: 7,3286-7,3668

  • AraAra
  • ÜrünlerYatlar
  • E-MailE-Mail
  • AddressAdres